Fala uderzeniowa – zabiegi

Fala uderzeniowa to zabieg wykorzystywany w leczeniu przeróżnych schorzeń związanych z narządem ruchu. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny. Stanowi on nieinwazyjną metodę, wykorzystującą energię, pochodzącą z fali akustycznej.

Falę uderzeniową stosuje się wtedy, gdy odczuwamy ból w układzie mięśniowo-kostnym, a także, gdy mamy problem z cellulitem.

Warto wiedzieć, że fala uderzeniowa przyczynia się do wzrostu aktywności naturalnych regeneracyjnych procesów.

Trzeba jednak pamiętać o pewnych przeciwwskazaniach do podjęcia terapii falą uderzeniową, takich jak np. nowotwór, choroby zakaźne, ciąża.

Leczenie bólu w układzie mięśniowo-kostnym

Odczuwasz ból barku, nadgarstka, ścięgien, czy też bóle w okolicy szyi i pleców? A może czujesz bolesność w okolicach biodra, stawu kolanowego, stawu łokciowego, czy jeszcze w innych miejscach? Masz haluksy? Cierpisz na urazy spowodowane np. sportem? Dolega Ci tzw. łokieć tenisisty lub łokieć golfisty? Albo może kolano skoczka? Na te i jeszcze inne objawy pomogą Ci zabiegi fali uderzeniowej! Z racji tego, że są bezpieczne i nie posiadają prawie skutków ubocznych, poleca się je każdemu, kogo nie dotyczą przeciwwskazania do nich.
Mnóstwo ludzi pozbyło się bólu i odzyskało chęć do aktywności fizycznej dzięki fali uderzeniowej. Zapoznaj się z tą metodą i przekonaj się, jakie pozytywne zmiany może ona wznieść w Twoje życie.

Usuwanie cellulitu i inne zabiegi estetyczne

Fala uderzeniowa służy również w medycynie estetycznej, bowiem skutecznie usuwa cellulit. Działa to tak, że komórki, z jakich składa się cellulit, pochłaniają energię drgań mechanicznych. Tym samym zmniejsza się objętość owych komórek.

Efekty fali uderzeniowej są zdumiewające. Nie tylko redukuje ona cellulit i tkankę tłuszczową, ale też ujędrnia i uelastycznia skórę, i poprawia jej ogólny wygląd, a także redukuje blizny, obrzęki i rozstępy oraz wpływa na wymodelowanie sylwetki. Tyle plusów związanych z jedną tylko metodą! Wypróbuj zabieg fali uderzeniowej już dziś – z pewnością nie pożałujesz!

Fala uderzeniowa Łódź

Fala uderzeniowa w Łodzi gwarantuje najwyższą jakość zabiegów. Ich działanie zostało uhonorowane srebrnym medalem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, co jest nie lada wyróżnieniem. W klinice fali uderzeniowej w Łodzi leczyli się różni zawodnicy ekstraklasy, m.in. Arki Gdynia czy Skry Bełchatów. Uczęszczali do niej również liczni inni sportowcy – z większości liczących się dyscyplin, jakie uprawia się w naszym kraju. To może być dowodem jakości usług, jakie oferuje klinika. Gabinety FMC Centrum Medycznego są wspaniale wyposażone i spełniają najwyższe standardy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *