Bidon elastyczny – sposób na nawadnianie organizmu każdego dnia!

Bidon to funkcjonalny, praktyczny i pożyteczny element, który może towarzyszyć Ci nie tylko podczas wycieczki rowerowej, ale także w pracy, na uczelni czy siłowni. Poznaj nowoczesne, elastyczne bidony, które są odporne na uszkodzenia, a po opróżnieniu… składają się do niewielkich rozmiarów i niemal nie zajmują miejsca w torbie i plecaku!

Odpowiednie nawadnianie organizmu i nawyk regularnego picia wody są niezwykle istotne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Woda odpowiada za wiele ważnych procesów metabolicznych, jest składnikiem tkanek i płynów ustrojowych, które transportują tlen i składniki odżywcze w organizmie. Jest niezbędna do regulacji temperatury ciała, usuwania toksyn z organizmu, pełni też funkcję ochronną m.in. dla mózgu.

Nawyk picia odpowiedniej ilości wody warto więc w sobie wyrabiać. Pomocne jest w tym filtrowanie wody. Łatwiejsza dostępność – np. wody filtrowanej prosto z kranu za sprawą filtrów przepływowych – sprawia, że nie trzeba chodzić po nią do sklepu i martwić się, że się skończy. Wystarczy odkręcić kran! Wygodne w użytkowaniu są także dzbanki filtrujące. Szeroka oferta, bogata kolorystyka i różnorodne pojemności sprawiają, że można dopasować je idealnie do potrzeb swoich i swojej rodziny. Co jednak zrobić, gdy chcemy zabrać ze sobą wodę gdy wychodzimy na zewnątrz? Świetnym pomysłem jest elastyczny bidon.

Elastyczny bidon – wygoda użytkowania i komfort na co dzień!

Bidon elastyczny wykonany jest z bezpiecznego tworzywa TPU. Nie zawiera Bisfenolu A, nie pochłania zapachów ani nie wpływa na smak wody. Jest też bardzo wygodny w użytkowaniu, ponieważ do jego wykonania użyto materiału, który po opróżnieniu można… zwinąć. Ma wówczas kompaktowy rozmiar – w przeciwieństwie do pustej butelki, która zajmuje sporo miejsca w torbie lub plecaku.

Zastosowane do jego produkcji materiały mają też inne zalety – są odporne na uszkodzenia, dzięki czemu wydłużają jego żywotność. Bidon elastyczny ma łatwy w użyciu silikonowy ustnik, dzięki któremu nie przecieka. Miękkie bukłaki są też wygodne do noszenia, ponieważ dopasowują się do kształtów ciała. Te od sprawdzonych producentów wyposażone są też w praktyczną smycz, którą można odłączyć w razie potrzeby. Są też przystosowane do mycia w zmywarce.

Bidon elastyczny jest bezpieczny dla zdrowia, ponieważ do jego produkcji użyto atestowanych surowców kontrolowanych na każdym etapie produkcji. Więcej informacji o bidonach elastycznych znajdziesz na dafi.pl/bidony.

Bukłak elastyczny warto mieć zawsze przy sobie. Jest idealny zarówno dla sportowców, miłośników spacerów, jak i dla dzieci podczas przerwy w szkole lub zabawy na świeżym powietrzu. Bidon na wodę przydaje się w każdej sytuacji, a butelka wielokrotnego użytku stanowi ekologiczne rozwiązanie w porównaniu z jednorazowymi butelkami z plastiku.

By właściwie nawadniać organizm warto też skorzystać z innych rozwiązań. Filtry przepływowe i dzbanki filtrujące to tylko niektóre z nich. Świetnym pomysłem jest również szklana, designerska karafka w domu, która idealnie sprawdza się podczas obiadów lub pracy przy biurku. Warto zaopatrzyć się także w wyciskarkę do cytrusów. Dbaj o swoje zdrowie każdego dnia i nie zapominaj, że woda to podstawa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *