Najlepsze polskie i amerykańskie kosmetyki

Piękna i zadbana skóra to dla bardzo wielu kobiet istotna kwestia. Można mieć ładne ubrania, dobry styl, ale to przede wszystkim jakość skóry mówi wiele o człowieku, jak o siebie dba, jak się odżywia. Kosmetyki marki Image Skincare to produkty sprowadzane prosto z USA, a główna siedziba marki znajduje się w Palm Beach na Florydzie. Marka powstała w 2001 roku i od tego momentu zachwyca.

Według badań przeprowadzonych w 2021 roku przez niezależną agencję Kline & Company image skincare  zdobyło 1 miejsce jako profesjonalna marka używana w salonach SPA i gabinetach zabiegowych w Stanach Zjednoczonych. Hasłem przewodnim marki jest Age later®, a więc firma stawia na opóźnienie procesów starzeniowych, które zachodzą w naszym ciele, dzięki używaniu najnowocześniejszych technologii. Czynniki, na jakie jest wystawiona nasza skóra (zmiany atmosferyczne, promienie słoneczne, zanieczyszczenie), a także schorzenia (trądzik, trądzik różowaty) potrafią wpędzić nie jedną osobę w kompleksy, dlatego też image skincare szczyci się unikatowością składników i skuteczna walką z powyższymi problemami.

Marka została założona przez kosmetyczkę, Janne Ronert, oraz lekarza chirurgii plastycznej, doktora Marka Ronerta. Małżeństwo postanowiło założyć własną markę kosmetyczną, jak wspomina sama Janne, która zajmuje się leczeniem trądziku różowatego, nie mogła znaleźć odpowiednich produktów na rynku dla swoich pacjentów. Janne oraz Mark, wraz z zespołem najlepszych chemików tworzą kosmetyki bardzo dobre jakościowo, przechodzące pomyślnie wszystkie testy bezpieczeństwa, bo przecież to jest najważniejsze. Firma image skincare stosuje najnowsze technologie oraz zaawansowane składniki, nie używa sztucznych barwników, parabenów, czy zapachów, które mogą podrażniać, wywoływać alergie. Warto podkreślić, że produkty nie są testowane na zwierzętach!

Na uwagę zasługuje także polska marka kosmetyków Arkana. Są to profesjonalne dermokosmetyki nie będące testowane na zwierzętach, nie zawierające parabenów, silikonów, olejów ropopochodnych, a także SLS, SLES. Profesjonalne kosmetyki i dermokosmetyki idealnie wychodzą na przeciw obecnym problemom ze skórą powodowanym przez ciągły stres, zanieczyszczenia, alergie. Arkana kosmetyki dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym sprostają każdemu problemowi już po kilku aplikacjach.

Marka arkana kosmetyki chociaż stosunkowo młoda – powstała w 2011 roku, jest pionierem w dziedzinie używania najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Jednym z wielkich sukcesów marki uznaje się zastosowanie czystego kwasu laktobionowego oraz kwasu traneksamowego w swoich produktach. Firma Arkana może pochwalić się zdobyciem 14 prestiżowych nagród (to więcej niż jedna nagroda na rok!), a w 2019 roku podczas najsłynniejszch targów kosmetycznych została nominowania do uzyskania prestiżowej nagrody Cosmoproof Awards dla najbardziej innowacyjnego produktu kosmetycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *